لودینگ
سمینار کرفت آلمان در اهواز

سمینار کرفت آلمان در اهواز

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده kraftoil
زمان مورد نیاز برای مطالعه 2 دقیقه

کرفت آلمان در شهر اهواز در تاریخ 18/07/1402 سمینار معرفی محصولات خود را برگزار کرد. در این سمینار جناب آقای دکتر جواد امانی مدیر فروش و بازاریابی این برند آلمانی به معرفی محصولات کرفت آلمان و خط تولید و محصولات و کارهانه پرداخت. در ادامه آقای احمد سیاحی نماینده کرفت آلمان در شهر اهواز برنامه و طرح فروش محصولات کرفت را ارائه کرد.همچنین در این سمینار طرح خانواده کرفت به عنوان باشگاه مشتریان نیز به صورت کامل شرح داده شد. سبد محصولات بنزینی کرفت سبد محصولات بنزینی کرفت شامل روغن موتور ، روغن گیربکس اتوماتیک ، روغن گیربکس دستی ، …

کرفت آلمان در شهر اهواز در تاریخ 18/07/1402 سمینار معرفی محصولات خود را برگزار کرد. در این سمینار جناب آقای دکتر جواد امانی مدیر فروش و بازاریابی این برند آلمانی به معرفی محصولات کرفت آلمان و خط تولید و محصولات و کارهانه پرداخت. در ادامه آقای احمد سیاحی نماینده کرفت آلمان در شهر اهواز برنامه و طرح فروش محصولات کرفت را ارائه کرد.همچنین در این سمینار طرح خانواده کرفت به عنوان باشگاه مشتریان نیز به صورت کامل شرح داده شد.

سبد محصولات بنزینی کرفت

سبد محصولات بنزینی کرفت شامل روغن موتور ، روغن گیربکس اتوماتیک ، روغن گیربکس دستی ، ضدیخ و روغن های هیدرولیک است

روغن موتور بنزینی کرفت:

در این بخش کرفت آلمان تمامی گریدهای ویسکوزیته و گرانروی را از قبیل 0w-20،0W-30،5w-30،5w-40،10w-40،20w-50 را با سطح کیفی sl،sm ،sn+ به بازار روانکار عرضه کرده است.

روغن گیربکس دستی :

در این بخش تمامی محصولات در کلاس پنجم(GL-5) از استاندارد API قرار دارند. گرانروی این محصولات شامل 75w-90،85w-90،75w-80 است .

روغن گیربکس اتوماتیک :

در بخش سبد محصولات کرفت شامل ATF VI،ATF SP4،ATF CVT ،ATF WS ، ATF DCT ،ATF AL4 است.

روغن موتور دیزلی :

در سبد محصولات دیزلی محصولات کرفت با استاندارد سطح کیفی CI-4 و CK-4 به بازار عرضه شده است. همچنین گرانروی 5W-30،15W-40،10W-40،20W-50 برای محصولات دیزلی در نظر گرفته شده است. باید بدانید روغن موتور با گرانروی 5W-30  با استاندارد EURO6 و VDS-5 برای اولین بار توسط کرفت آلمان به بازار ایران عرضه شده است و پرچم دار محصولات دیزلی کرفت محسوب می شود.

آزمایشگاه محصولات کرفت:

تمامی محصولات کرفت قبل از تولید و عرضه بازار روانکار در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روغن موتور مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین عملکرد را در محافظت از پیشرانه خودروی شما داشته باشد. همچنین این برند معتبر آلمانی با حضور در بازار آسیایی و اروپایی نامی معتبر در صنعت روانکار محسوب می شود.

کرفت را در فضای مجازی دنبال کنید

اینستاگرام:

kraftleaderoil

تلگرام:

Kraftleaderoil

لینکدین:

Kraftleaderoil       

آخرین بروزرسانی : آذر 11, 1402
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *