لودینگ

کرفت در نمایشگاه اورآسیا

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده kraftoil
زمان مورد نیاز برای مطالعه 2 دقیقه

حضور کرفت آلمان در دومین نمایشگاه اورآسیا تهران آذر 1402 شرکت پارس کارن با مجوز سازمان توسعه و تجارت برگزار کننده اصلی نمایشگاه اوراسیا در ایران است که دور اول این نمایشگاه در سال ۱۴۰۰ برگزار شد و دومین دوره این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ تا ۱۶ آذرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد. کرفت در نمایشگاه اورآسیا شرکت کرد و محصولات خود را به نمایش گذاشت. روغن موتور کرفت آلمان با سابقه و حضور در بازارکشورهای جهانی برندی معتبر در صنعت روانکار محسوب می شود. کشورهای حاضر در نمایشگاه: در این نمایشگاه کشورهای روسیه، ارمنستان، بلاروس، …

حضور کرفت آلمان در دومین نمایشگاه اورآسیا تهران آذر 1402

شرکت پارس کارن با مجوز سازمان توسعه و تجارت برگزار کننده اصلی نمایشگاه اوراسیا در ایران است که دور اول این نمایشگاه در سال ۱۴۰۰ برگزار شد و دومین دوره این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ تا ۱۶ آذرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد. کرفت در نمایشگاه اورآسیا شرکت کرد و محصولات خود را به نمایش گذاشت. روغن موتور کرفت آلمان با سابقه و حضور در بازارکشورهای جهانی برندی معتبر در صنعت روانکار محسوب می شود.

کشورهای حاضر در نمایشگاه:

در این نمایشگاه کشورهای روسیه، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و همچنین کشور‌های عضو سازمان شانگ‌های شامل چین، هند، پاکستان، تاجیکستان، ازبکستان، تترکمنستان، ازبکستان، تركمنستان، سنگاپور، ویتنام، ترکیه و کشور‌های حاشیه خلیج فارس نظیر عربستان سعودی امارات، قطر، عمان، کویت، بحرن، عراق و ایران حضور داشتند.

کرفت آلمان:

کرفت در نمایشگاه اورآسیا محصولات خود را به نمایش گذاشت.کرفت آلمان تولید کننده انواع روانکار خودرو و صنعتی است که انواع روانکار را در بالاترین سطح کیفی به بازار جهانی عرضه می کند. کرفت آلمان روانکارهای خودرو از قبیل روغن موتور ، روغن گیربکس دستی ، روغن گیربکس اتوماتیک ، روغن موتورسیکلت ، روغن موتور دیزلی و روغن هیدرولیک را با بالاترین استاندارد جهانی به بازار عرضه می کند.

سبد محصولات کرفت در تمامی بخش ها به صورت کامل و تخصصی و بسته به بازار منطقه تکمیل است.

چرا کرفت اویل:

کرفت آلمان با سابقه جهانی و حضور در بازار کشورهای اروپایی و آسیایی نامی معتبر در صنعت روغن و روانکار است. محصولات کرفت آلمان با استفاده از بهترین روغن پایه و مواد افزودنی وارداتی تحت لیسانس کشور مادر یعنی آلمان تولید می شود.روغن موتور کرفت در سبد محصولات خود تمامی استانداردهای گرانروی را داراست. همچنین باید بدانید تمام محصولات کرفت قبل از تولید در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روانکار مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین عملکرد در روانکاری قطعات پیشرانه خودروی شما را داشته باشند.

کرفت را در فضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرام:

kraftleaderoil

تلگرام:

Kraftleaderoil

لینکدین:

Kraftleaderoil       

آخرین بروزرسانی : آذر 19, 1402
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *