لودینگ
کرافت شو کیش

کرافت شو کیش

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده kraftoil
زمان مورد نیاز برای مطالعه 3 دقیقه

در تاریخ 25 الی 27 خرداد ماه 1403 شرکت کرافت آلمان سمیناری برای همکاران دیزل کار در جزیره کیش تحت عنوان سلاطین جاده برگزار شد. در کرافت شو کیش از تمام استان های ایران مانند فارس،خوزستان،خراسان رضوی ،جنوبی ، شمالی ، مازندران ، گلستان ،کرمان ،کردستان ، کرمانشاه ، آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل حضور داشتند.در کرافت شو کیش که بزرگترین سمینار صنعت روانکار در ایران بود در ابتدا توضیحی در مورد شرکت کرافت آلمان داده شد. بعد از آن جناب دکتر جواد امانی جوان در مورد محصولات و طرح فروش محصولات سخرانی کرد. در سمینار سلاطین جاده از …

در تاریخ 25 الی 27 خرداد ماه 1403 شرکت کرافت آلمان سمیناری برای همکاران دیزل کار در جزیره کیش تحت عنوان سلاطین جاده برگزار شد. در کرافت شو کیش از تمام استان های ایران مانند فارس،خوزستان،خراسان رضوی ،جنوبی ، شمالی ، مازندران ، گلستان ،کرمان ،کردستان ، کرمانشاه ، آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل حضور داشتند.در کرافت شو کیش که بزرگترین سمینار صنعت روانکار در ایران بود در ابتدا توضیحی در مورد شرکت کرافت آلمان داده شد. بعد از آن جناب دکتر جواد امانی جوان در مورد محصولات و طرح فروش محصولات سخرانی کرد. در سمینار سلاطین جاده از همکاران دیزل کار که در بخشی ماهر و خبره بودند تجلیل و تقدیر شد. از استان مازندران شهر قائمشهر از جناب آقای احمدرضا کوچکسرائی به عنوان سلطان خنده تقدیر شد. همچنین از جناب آقای حمید رمیزی تبار به عنوان اولین مشتری و ثبت خرید محصولات کرافت در ایران تجلیل شد.

در این سمینار جناب آقای مهندس امیر عسگری نیز حضور داشتند. لازم به ذکر است که در کرافت شو کیش به آقای حمید رمیزی تبار که چندی پیش اتوسرویس ایشان دچار حریق شد و بخش بسیار بزرگی از سرمایه ایشان از بین رفت. شرکت کرافت آلمان بعد از این حادثه که برای خرید بار به این همکار عزیز کمک کرد علاوه بر این موضوع شرکت کرافت آلمان یک سال بیمه حوادث را به جناب آقای حمید رمیزی تبار هدیه داد.

در سمینار سلاطین جاده از عاملین برتر در بخش خرید نیز تقدیر و تشکر شد. استان فارس به نمایندگی جناب آقای اشکان داوودی رتبه اول در خرید از محصولات کرافت را در سال 1402 کسب کرد. استان خوزستان به نمایندگی جناب آقای احمد سیاحی رتبه دوم و مدال نقره خرید محصولات کرفت در سال 1402 را کسب و استان خراسان رضوی و جنوبی به نمایندگی جناب آقای یزدی زاده رتبه سوم و مدال برنز را کسب کرد.

همچنین از جناب آقای محمد تازیک ، سرمد نیاکان ، صادق محمدی ، حسین افضلی ، مهدی ایرانپور به دلیل همکاری قدرتمند با برند کرافت تجلیل و تشکر شد.

در آخر از سرکار خانم رضایی و ویسی مدیران فروش منطقه ای کرافت اویل آلمان تقدیر و تشکر شد. همچنین از جناب آقای احسان لطفی مدیر بازاریابی کرافت اویل آلمان تقدیر و تشکر شد. از آقای حسین کشت گر نیز به عنوان فروشنده برتر نیز تقدیر و تشکر شد.

آخرین مقالات وب سایت :

کرافت را در فضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرام:

آخرین بروزرسانی : تیر 6, 1403
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *