لودینگ
کرفت در نمایشگاه بوشهر

کرفت در نمایشگاه بوشهر

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده kraftoil
زمان مورد نیاز برای مطالعه 2 دقیقه

سومین دوره از نمایشگاه خودرو و قطعات بوشهر با حضور کرفت آلمان برگزار شد. شرکت های کرمان موتور ،آرین پارس موتور ، زامیاد و اعظام نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. این نمایشگاه از تاریخ 5 دی ماه لغایت 8 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بوشهر برگزار شد. کرفت در نمایشگاه بوشهر محصولات خود را برای عموم مصرف کنندگان و اتوسرویس کاران محترم به نمایش گذاشت.این برند معتبر آلمانی سابقه ی حضور در بازار جهانی را داراست. کرفت آلمان برای تعامل بیشتر با مصرف کنندگان و اتوسرویس کاران محترم استان بوشهر در این نمایشگاه شرکت کرده …

سومین دوره از نمایشگاه خودرو و قطعات بوشهر با حضور کرفت آلمان برگزار شد. شرکت های کرمان موتور ،آرین پارس موتور ، زامیاد و اعظام نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. این نمایشگاه از تاریخ 5 دی ماه لغایت 8 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بوشهر برگزار شد. کرفت در نمایشگاه بوشهر محصولات خود را برای عموم مصرف کنندگان و اتوسرویس کاران محترم به نمایش گذاشت.این برند معتبر آلمانی سابقه ی حضور در بازار جهانی را داراست. کرفت آلمان برای تعامل بیشتر با مصرف کنندگان و اتوسرویس کاران محترم استان بوشهر در این نمایشگاه شرکت کرده است.

کرفت

کرفت آلمان تولید کننده انواع روانکارهای خودرو و صنعتی است. این برند آلمانی انواع روانکار را در بالاترین سطح استاندارد تولید و به بازار عرضه می کند. سبد محصولات این برند شامل : روغن موتور بنزینی و دیزلی، روغن موتورسیکلت ،روغن گیربکس ، روغن هیدرولیک و گیریس است. روغن موتورهای بنزینی دارای استاندارد سطح کیفی SL ، SM و SN+ هستند. در بخش استاندارد گرانروی نیز سبد محصولات این برند تمامی گرانروی مورد نیاز را پوشش می دهد.

همچنین این برند آلمانی در بخش موتور سیکلت سبد محصولات را به صورت کاملا تخصصی به بازار عرضه کرده است. چرا که تمامی این روغن ها دارای استاندارد سطح کیفی JASO هستند. در بخش گرانروی نیز تمامی موتورسیکلت ها در نظر گرفته شده است.

در بخش روغن موتور دیزلی این برند معتبر آلمانی برای اولین بار گرانروی 5W-30 با استاندارد سطح کیفی CK-4 به بازار عرضه کرده است. همچنین این روغن دارای استاندارد VDS-5 ولوو است.

چرا کرفت اویل:

کرفت آلمان با سابقه جهانی و حضور در بازار کشورهای اروپایی و آسیایی نامی معتبر در صنعت روغن و روانکار است. محصولات این برند آلمانی با استفاده از بهترین روغن پایه و مواد افزودنی وارداتی تحت لیسانس کشور مادر یعنی آلمان تولید می شود.این روغن موتور  در سبد محصولات خود تمامی استانداردهای گرانروی را داراست. همچنین باید بدانید تمام محصولات کرفت قبل از تولید در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روانکار مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین عملکرد در روانکاری قطعات پیشرانه خودروی شما را داشته باشند.

کرفت را در فضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرام:

kraftleaderoil

تلگرام:

Kraftleaderoil

لینکدین:

Kraftleaderoil  

آخرین بروزرسانی : دی 9, 1402
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *