لودینگ
کرفت در شهر مشهد

سمینار کرفت در مشهد

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده kraftoil
زمان مورد نیاز برای مطالعه 2 دقیقه

کرفت در شهر مشهد در تاریخ 1402/08/30  سمینار معرفی محصولات خود را برگزار کرد. در این سمینار جناب آقای دکتر جواد امانی مدیر فروش و بازاریابی این برند آلمانی به معرفی محصولات کرفت آلمان و خط تولید و محصولات و کارخانه پرداخت. در ادامه آقای دکتر جواد امانی مدیر فروش و بازایابی و جناب آقای یزدی زاده نماینده کرفت آلمان در شهر مشهد برنامه و طرح فروش محصولات کرفت را ارائه کردند.همچنین در این سمینار طرح خانواده کرفت به عنوان باشگاه مشتریان نیز به صورت کامل شرح داده شد.  سبد محصولات بنزینی کرفت سبد محصولات بنزینی کرفت شامل روغن موتور …

کرفت در شهر مشهد در تاریخ 1402/08/30  سمینار معرفی محصولات خود را برگزار کرد. در این سمینار جناب آقای دکتر جواد امانی مدیر فروش و بازاریابی این برند آلمانی به معرفی محصولات کرفت آلمان و خط تولید و محصولات و کارخانه پرداخت. در ادامه آقای دکتر جواد امانی مدیر فروش و بازایابی و جناب آقای یزدی زاده نماینده کرفت آلمان در شهر مشهد برنامه و طرح فروش محصولات کرفت را ارائه کردند.همچنین در این سمینار طرح خانواده کرفت به عنوان باشگاه مشتریان نیز به صورت کامل شرح داده شد. 

سبد محصولات بنزینی کرفت

سبد محصولات بنزینی کرفت شامل روغن موتور ، روغن گیربکس اتوماتیک ، روغن گیربکس دستی ، ضدیخ و روغن های هیدرولیک است.

روغن موتور بنزینی کرفت:

در این بخش کرفت آلمان تمامی گریدهای ویسکوزیته و گرانروی را از قبیل 0w-20،0W-30،5w-30،5w-40،10w-40،20w-50 را با سطح کیفی sl،sm ،sn+ به بازار روانکار عرضه کرده است. باید اضافه کرد تمامی محصولات کرفت از روغن پایه وارداتی گرید 2 به بالا تولید می شود. در آخر به تمامی مهمانان تقدیرنامه اهدا شد، که در این تقدیر نامه ضمانت شده که تمامی محصولات با روغن پایه وارداتی تولید می شود.

روغن گیربکس دستی :

در این بخش تمامی محصولات در کلاس پنجم(GL-5) از استاندارد API قرار دارند. گرانروی این محصولات شامل 75w-90،85w-90،75w-80 است .

روغن گیربکس اتوماتیک :

در بخش سبد محصولات کرفت شامل ATF VI،ATF SP4،ATF CVT ،ATF WS ، ATF DCT ،ATF AL4 است.

روغن موتور دیزلی :

در سبد محصولات دیزلی محصولات کرفت با استاندارد سطح کیفی CI-4 و CK-4 به بازار عرضه شده است. همچنین گرانروی 5W-30،15W-40،10W-40،20W-50 برای محصولات دیزلی در نظر گرفته شده است. باید بدانید روغن موتور با گرانروی 5W-30  با استاندارد EURO6 و VDS-5 برای اولین بار توسط کرفت آلمان به بازار ایران عرضه شده است و پرچم دار محصولات دیزلی کرفت محسوب می شود.

آزمایشگاه محصولات کرفت:

تمامی محصولات کرفت قبل از تولید و عرضه بازار روانکار در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روغن موتور مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین عملکرد را در محافظت از پیشرانه خودروی شما داشته باشد. همچنین این برند معتبر آلمانی با حضور در بازار آسیایی و اروپایی نامی معتبر در صنعت روانکار محسوب می شود.

چرا کرفت

کرفت آلمان با سابقه جهانی و حضور در بازار کشورهای اروپایی و آسیایی نامی معتبر در صنعت روغن و روانکار است. محصولات کرفت آلمان با استفاده از بهترین روغن پایه و مواد افزودنی وارداتی تحت لیسانس کشور مادر یعنی آلمان تولید می شود.روغن موتور کرفت در سبد محصولات خود تمامی استانداردهای گرانروی را داراست. همچنین باید بدانید تمام محصولات کرفت قبل از تولید در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روانکار مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین عملکرد در روانکاری قطعات پیشرانه خودروی شما را داشته باشند.

کرفت را در فضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرام:

kraftleaderoil

تلگرام:

Kraftleaderoil

لینکدین:

Kraftleaderoil 

آخرین بروزرسانی : بهمن 1, 1402
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *