لودینگ
کرفت در نمایشگاه تهران

کرفت در نمایشگاه تهران

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده kraftoil
زمان مورد نیاز برای مطالعه 2 دقیقه

روغن موتور کرفت در نمایشگاه تهران حضور پیدا کرد.روغن موتور کرفت در پنجمین دوره نمایشگاه خودوری تهران در بهمن ماه 1402 حضور پیدا کرد. شرکت کرفت اویل به منظور توسعه روابط خود با اتوسرویسها و عوامل فروش در تهران و همچنین توسعه همکاری ها با شرکتهای خودرویی در پنجمین اتوا کسپو تهران حضور داشت.  ازجمله اصلیترین اهداف حضور کرفت اویل در نمایشگاه معرفی محصول و برند به مشتری نهایی (User-End )است تا مشتریان با برند آشنا شده برای خرید به آن اعتماد کنند. سبد محصولات کرفت: سبد محصولات روانکاری کرفت در بخشهای روغن موتور بنزنی، دیزلی، روغن گیربکس دستی و …

روغن موتور کرفت در نمایشگاه تهران حضور پیدا کرد.روغن موتور کرفت در پنجمین دوره نمایشگاه خودوری تهران در بهمن ماه 1402 حضور پیدا کرد. شرکت کرفت اویل به منظور توسعه روابط خود با اتوسرویسها و عوامل فروش در تهران و همچنین توسعه همکاری ها با شرکتهای خودرویی در پنجمین اتوا کسپو تهران حضور داشت.  ازجمله اصلیترین اهداف حضور کرفت اویل در نمایشگاه معرفی محصول و برند به مشتری نهایی (User-End )است تا مشتریان با برند آشنا شده برای خرید به آن اعتماد کنند.

سبد محصولات کرفت:

سبد محصولات روانکاری کرفت در بخشهای روغن موتور بنزنی، دیزلی، روغن گیربکس دستی و اتوماتیک و روغن موتورسیکلت یکی از کاملترین طیفهای محصولی در بازار ایران به حساب می آید. محصولات روانکاری موتور بنزینی این شرکت با سطح کیفی  SL تا +SN را شامل میشود و در بخش روغن موتورهای دیزلی نیز این مجموعه اولین شرکتی است که روغن با گرانروی 5W-30 را به بازار عرضه کرده و همچنین نخستین شرکتی است که محصوالتی با استاندارد 5VDS ولوو به بازار عرضه کرده است

سبد محصولات موتورسیکلت کرفت

با توجه به فرا گیرتر شدن استفاده از موتورسیکلت و اسکوترها در میان مردم، سبد محصولات روغن موتورسیکلت کرفت نیز که تماماً با استاندارد JASO ژاپن مطابقت دارد در گرید های 10W-30 ، 10W-40 ،10W-50 ، 10W-60، 15W-50 ،20W-40 و 20W-50 موجود است. این روغنها در طیفها و گرانروی های مختلف برای موتورسیکلتهای متنوع از تولیدی تا وارداتی های مدرن تولید و عرضه میشود.

سبد محصولات گیربکس کرفت

این طیف گسترده علاوه بر روغن موتورسیکلت در بخش روغن های گیربکس دستی و اتوماتیک و روغن موتورهای دیزلی نیز وجود دارد. در بخش روغن های گیربکس اتوماتیک انواع روانکار های ATF VI , ATF SP4 ,ATF WS , ATF CVT , ATC AL4 , ATF DCT در سبد کرفت موجود است و در بخش گیربکس های دستی نیز روغن با گرانروی های 85W-90 , 75W-90,75W-80 در این سبد موجود است. کرفت لیدر اویل نماینده رسمی محصوالت Kraft آلمان در ایران است که در کارخانه روانکاران نوین اندیش پایدار تولید و به بازار کشور عرضه میشود. این طیف گسترده محصولات با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات مدرن و بهروز در کشور تولید می شوند.

چرا کرفت

کرفت آلمان با سابقه جهانی و حضور در بازار کشورهای اروپایی و آسیایی نامی معتبر در صنعت روغن و روانکار است. محصولات کرفت آلمان با استفاده از بهترین روغن پایه و مواد افزودنی وارداتی تحت لیسانس کشور مادر یعنی آلمان تولید می شود.روغن موتور کرفت در سبد محصولات خود تمامی استانداردهای گرانروی را داراست. همچنین باید بدانید تمام محصولات کرفت قبل از تولید در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روانکار مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین عملکرد در روانکاری قطعات پیشرانه خودروی شما را داشته باشند.

کرفت را در فضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرام:

kraftleaderoil

تلگرام:

Kraftleaderoil

لینکدین:

Kraftleaderoil 

آخرین بروزرسانی : اردیبهشت 2, 1403
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *