لودینگ
سوالات متداول

کرفت آلمان با بروزترین تجهیزات و بهره گیری از تکنولوژی آلمانی تولید می شود.کرفت آلمان از روغن پایه وارداتی با گرید 2پلاس به بالا و ادتیو وارداتی تولید می شود. همچنین تمامی محصولات این شرکت قبل از تولید در تخصصی ترین آزمایشگاه صنعت روغن و روانکار مورد بررسی قرار می گیرد.

برای همکاری با کرفت در ابتدا باید با سماره شرکت تماس حاصل فرمایید و بعد از ارسال مدارک و بررسی مشخصات ،شما می توانید به عنوان نماینده کرفت فعالیت خود را آغاز کنید.

شرکت کرفت آلمان در تهران به صورت مویرگی فعالیت دارد. اتو سرویسکاران عزیز در صورت تمایل همکاری با برند کرفت می توانند با شماره شرکت تماس تا با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنند.

کرفت در هر استان نماینده دارد. برای ارتباط با نمایندگان در استان ها به بخش نمایندگی ها در وب سایت مراجعه کنید. در مرحله بعد با نماینده استان برای ثبت سفارش خود ارتباط بگیرید. نمایندگان کرفت در کمترین زمان ممکن سفارش شما را ثبت خواهند کرد.

گفتنی است که تمامی محصولات کرفت آلمان از روغن پایه وارداتی با گرید 2 پلاس به بالا استفاده می کند.همچنین این برند از ادتیوهای وارداتی با کیفیت بالا استفاده می کند.