لودینگ
روغن موتور مناسب برای فونیکس FX

روغن موتور مناسب برای فونیکس FX

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده kraftoil
زمان مورد نیاز برای مطالعه 2 دقیقه

انتخاب روغن موتور مناسب برای فونیکس FX به عوامل مختلفی مانند مدل سال، نوع موتور، شرایط آب و هوایی و نوع رانندگی شما بستگی دارد. با این حال، به طور کلی می توان گفت که روغن موتور با درجه گرانروی 5w-30  برای این خودرو مناسب است. توجه داشته باشید که بهترین راه برای انتخاب روغن موتور مناسب خودرو دفترچه راهنمای خودرو است. روغن موتور کرافت در ادامه این مقاله روغن موتور مناسب برای فونیکس FX را برای شما به صورت کامل توضیح می دهد. نکاتی برای انتخاب روغن موتور مناسب فونیکس FX : ویسکوزیته: ویسکوزیته روغن موتور نشان دهنده غلظت آن …

انتخاب روغن موتور مناسب برای فونیکس FX به عوامل مختلفی مانند مدل سال، نوع موتور، شرایط آب و هوایی و نوع رانندگی شما بستگی دارد. با این حال، به طور کلی می توان گفت که روغن موتور با درجه گرانروی 5w-30  برای این خودرو مناسب است. توجه داشته باشید که بهترین راه برای انتخاب روغن موتور مناسب خودرو دفترچه راهنمای خودرو است. روغن موتور کرافت در ادامه این مقاله روغن موتور مناسب برای فونیکس FX را برای شما به صورت کامل توضیح می دهد.

نکاتی برای انتخاب روغن موتور مناسب فونیکس FX :

ویسکوزیته: ویسکوزیته روغن موتور نشان دهنده غلظت آن است. روغن موتور با ویسکوزیته 5w-30 با توجه به دفترچه راهنمای این خودرو مناسب است.

سطح کیفی : API استاندارد سطح کیفی برای روغن موتور است. سطح کیفی روغن موتور مناسب برای فونیکس FX باید   API SN یا بالاتر باشد.

نوع روغن: روغن موتورهای مختلفی در بازار موجود است، از جمله روغن موتورهای پایه معدنی، مصنوعی و نیمه مصنوعی. روغن موتورهای مصنوعی به طور کلی عملکرد بهتری نسبت به روغن موتورهای پایه معدنی دارند و در دماهای بالا و پایین بهتر عمل می کنند. برای این خودرو بایستی حتما از روغن موتور مصنوعی (تمام سنتتیک) استفاده کنید.

نکاتی برای تعویض روغن موتور فونیکس FX

دوره تعویض روغن: دوره تعویض روغن موتور فونیکس FX به نوع روغن موتور و شرایط رانندگی شما بستگی دارد. به طور کلی، بهتر است هر 5 هزار کیلومتر برای تعویض روغن موتور اقدام کنید.

فیلتر روغن: هر بار که روغن موتور را تعویض می کنید، باید فیلتر روغن را نیز تعویض کنید.

میزان روغن: حجم روغن این برابر با 4.5 لیتر است.

روغن موتور کرافت:

روغن موتور کرافت با استاندارد گرانروی 5W-30 و استاندارد سطح کیفی SN+ انتخاب مناسب برای این خودرو است. چراکه این روغن موتور علاوه بر دارا بودن استانداردهای مورد نیاز این خودرو ، با استفاده از بهترین روغن پایه وارداتی و مواد افزودنی تهیه و تولید می شود. همچنین قبل از تولید و بسته بندی این روغن در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روانکار مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین بازده و روانکاری را برای خودروی شما داشته باشد. روغن موتور کرافت تحت لیسانس کشور آلمان در ایران تولید و بسته بندی می شود.

کرافت را در فضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرام:

kraftleaderoil

تلگرام:

Kraftleaderoil

لینکدین:

Kraftleaderoil 

محصولات کرفت

آخرین بروزرسانی : فروردین 20, 1403
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *