لودینگ
انتخاب روغن موتور مناسب برای x22 pro

انتخاب روغن موتور مناسب برای x22 pro

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده kraftoil
زمان مورد نیاز برای مطالعه 2 دقیقه

انتخاب روغن موتور مناسب برای X22 pro به عوامل مانند مدل خودرو،شرایط رانندگی و آب هوا دارد. گرانروی و سطح کیفی مناسب خودرو در دفترچه راهنما بیان شده است. به طور کلی روغن موتور با گرانروی 5W-30 مناسب این خودرو است.به یاد داشته باشید که حتما قبل از انتخاب روغن موتور مناسب دفترچه راهنمای خودرو را مطالعه کنید.روغن موتور کرافت در ادامه این مقاله روغن موتور مناسب برای x22 pro را به طور کامل برای شما شرح خواهد داد. نکاتی برای انتخاب روغن موتور مناسب X22pro : وسکوزیته: ویسکوزیته روغن موتور نشان دهنده غلظت آن است. با توجه به پیشرانه …

انتخاب روغن موتور مناسب برای X22 pro به عوامل مانند مدل خودرو،شرایط رانندگی و آب هوا دارد. گرانروی و سطح کیفی مناسب خودرو در دفترچه راهنما بیان شده است. به طور کلی روغن موتور با گرانروی 5W-30 مناسب این خودرو است.به یاد داشته باشید که حتما قبل از انتخاب روغن موتور مناسب دفترچه راهنمای خودرو را مطالعه کنید.روغن موتور کرافت در ادامه این مقاله روغن موتور مناسب برای x22 pro را به طور کامل برای شما شرح خواهد داد.

نکاتی برای انتخاب روغن موتور مناسب X22pro :

وسکوزیته: ویسکوزیته روغن موتور نشان دهنده غلظت آن است. با توجه به پیشرانه این خودرو و با توجه به دفترچه راهنمای خودرو می توان از روغن موتور 5W-30 یا 5W-40 استفاده کرد.

سطح کیفی:API استاندارد سطح کیفی برای روغن موتور است. سطح کیفی مناسب برای پیشرانه این خودرو باید SM به بالاتر باشد.

نکاتی برای تعویض روغن موتور x22 pro:

دوره تعویض روغن: دوره تعویض روغن موتور x22 pro به نوع روغن موتور و شرایط رانندگی شما بستگی دارد. به طور کلی، بهتر است هر 5 هزار کیلومتر برای تعویض روغن موتور اقدام کنید.

فیلتر روغن: با هر بار تعویض روغن موتور فیلتر روغن نیز بایستی تعویض گردد.چرا که فیلتر کارایی خود را از دست می دهد.

میزان روغن: حجم روغن این خودرو برابر با 3.2 لیتر است.

روغن گیربکس:

گیربکس این خودرو بسته به مدل خودرو و پیشرانه آن متفاوت است. این خودرو با گیربکس 9سرعته CVT بایستی از روغن گیربکس ATF CVT استفاده کند.حجم روغن گیربکس این خودرو برابر با 7.3 لیتر است.

روغن گیربکس X22 pro

روغن موتور کرافت:

روغن موتور کرافت با استاندارد گرانروی 5w-30  و استاندارد سطح کیفی SN+ انتخاب مناسب برای این خودرو است. چراکه این روغن موتور علاوه بر دارا بودن استانداردهای مورد نیاز این خودرو ، با استفاده از بهترین روغن پایه وارداتی و مواد افزودنی تهیه و تولید می شود. همچنین قبل از تولید و بسته بندی این روغن در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روانکار مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین بازده و روانکاری را برای خودروی شما داشته باشد. روغن موتور کرافت تحت لیسانس کشور آلمان در ایران تولید و بسته بندی می شود.

کرافت را در فضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرام:

kraftleaderoil

تلگرام:

Kraftleaderoil

لینکدین:

Kraftleaderoil 

مقالات مرتبط

آخرین بروزرسانی : اردیبهشت 8, 1403
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *