لودینگ
کرفت اویل لیدر

کرفت اویل لیدر

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده Ehsan Lotfi
زمان مورد نیاز برای مطالعه 3 دقیقه

نامی معتبر در صنعت روانکار خودرو از قطعات مکانیکی زیادی تشکیل شده است که هر کدام برای به حرکت درآوردن خودرو و انتقال قدرت وظایفی برعهده دارند. باید بدانید تمامی قطعات مکانیکی برای کاهش اصطکاک نیاز به روانکاری دارند. در بازار روانکار برندهای متعددی وجود دارند.بایستی دقت کنید تا برندی معتبر برای روانکاری قطعات خودرو انتخاب کنید.کرفت اویل لیدر با حضور در بازار 30 کشور نام و برندی معتبر برای محافظت از قطعات خودروی شما است. کرفت اویل تمامی روانکارهای مورد نیاز قطعات خودرو را در سبد محصولات خود داراست. مانند روغن موتور کرفت اویل، روغن گیربکس کرفت اویل ،روغن …

نامی معتبر در صنعت روانکار

خودرو از قطعات مکانیکی زیادی تشکیل شده است که هر کدام برای به حرکت درآوردن خودرو و انتقال قدرت وظایفی برعهده دارند. باید بدانید تمامی قطعات مکانیکی برای کاهش اصطکاک نیاز به روانکاری دارند. در بازار روانکار برندهای متعددی وجود دارند.بایستی دقت کنید تا برندی معتبر برای روانکاری قطعات خودرو انتخاب کنید.کرفت اویل لیدر با حضور در بازار 30 کشور نام و برندی معتبر برای محافظت از قطعات خودروی شما است. کرفت اویل تمامی روانکارهای مورد نیاز قطعات خودرو را در سبد محصولات خود داراست. مانند روغن موتور کرفت اویل، روغن گیربکس کرفت اویل ،روغن هیدرولیک و ضدیخ و … در ادامه به طور کامل تمام محصولات کرفت اویل لیدر را برای شما معرفی خواهیم کرد.

روغن موتور کرفت اویل:

کرفت اویل لیدر در بخش روغن موتور بنزینی و دیزلی سبد محصول کاملی را به بازار عرضه کرده است.روغن موتور بنزینی کرفت با سطوح کیفی SL و SN+ مناسب بسیاری از خودروهای موجود در بازار کشور است.همچنین کرفت اویل در این بخش برای محصولات خود استانداردهای گرانروی متعددی همانند 0W-20،0W-30،5W-30 ،5W-40، 10W-40،20W-50 در نظر گرفته است.

همچنین این برند در روغن موتور دیزلی سطوح کیفی CI-4 و CK-4 و استاندارد گرانروی 10W-40،15W-40 ، 5W-30 را در نظر گرفته است.

روغن گیربکس دستی کرفت اویل:

گیربکس خودرو نیز همانند دیگر قطعات مکانیکی خودرو برای کاهش اصطکاک قطعات نیاز به روانکاری دارد.روغن گیربکس کرفت اویل انتخابی مطمئن برای محافظت از گیربکس خودروی شما است. این برند در بخش روغن گیربکس سطح کیفی GL5 را در نظر گرفته است. همچنین این برند محصولات خود را با  استاندارد گرانروی 75W-80،75W-90،85W-90 به بازار عرضه کرده است.

روغن گیربکس اتوماتیک:

گیربکس اتوماتیک نیز از قطعات مکانیکی زیادی تشکیل شده است.برای کاهش اصطکاک این قطعات بایستی از روغن گیربکس (ATF) مناسب برای آن ها استفاده کرد.کرفت اویل برای تمامی استانداردهای گیربکس اتوماتیک محصولاتی را به بازار عرضه کرده است. روغن گیربکس اتوماتیک کرفت اویل شامل : ATF VI ، ATF CVT ، ATF WS ، ATF SP4 ،ATF AL4  ،ATF DCT است.

روغن هیدرولیک:

روغن های هیدرولیک کرفت اویل با استفاده از رافینیت های روغن معدنی با کیفیت بالا همراه با افزودنی های بدون سیلیکون و روی تولید می شوند. ویژگی های محصول به دست آمده از این طریق مطابق با الزامات و استاندارد DIN 51 524 است. این روغن در سیستم های هیدرولیک متحرک و ثابت استفاده می شود. همچنین برای سیستم های فشار قوی صنعتی مانند ماشین ابزار، ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی، کمپرسورهای تزریق روغن، بلبرینگ‌های غلتکی و ساده، پرس‌ها و همچنین در صنایع کاغذسازی، خودروسازی و فولاد توصیه می‌شود.

ضدیخ:

ضدیخ یکی از مکمل ها و افزودنی های اصلی اتومبیل محسوب می شود.این محصول نقش مهمی در خنک کردن اجزای داخلی خودرو به خصوص موتور دارد.بسیاری از مردم بر این باورند که ضدیخ تنها در فصل سرد کاربرد دارد ولی برخالف تصور مردم ضد یخ در فصل گرما نیز نقش مهمی دارد و از به جوش آمدن آب رادیاتور خودرو جلوگیری می کند .
ضدیخ کرفت با فرموالسیون ویژه نقطه جوش و انجماد آب رادیاتور خودرو را تا حد زیادی تغییر می دهد.این محصول پایداری شیمیایی باالیی دارد و با کلیه قطعات فلزی
خودرو سازگاری دارد.با توجه به تست و آزمایش های انجام شده ،این محصول تا دمای 37 -درجه سانتی گراد از موتور خودروی شما محافظت می کند

کرفت اویل را در اینستاگرام دنبال کنید:

  1. Kraftoil_leader@
  2. kraftoil.ir@
برچسب ها
آخرین بروزرسانی : تیر 16, 1402
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *