لودینگ
روغن موتور کرفت

روغن موتور کرفت

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده kraftoil
زمان مورد نیاز برای مطالعه 3 دقیقه

روغن موتور کرفت امروزه با تعد برند در بازار روغن انتخاب روغن موتور مناسب کار نسبتا سخت پیچیده است.چرا که با انتخاب اشتباه و استفاده از یک برند نامعتبر ممکن است هزینه سنگین را در آینده برای شما رقم بزند. ازبرندهای معتبر بازار می توان به کرفت آلمان اشاره کرد.کرفت آلمان از سال 2002 در منطقه مونشنگلادباخ آلمان شروع به کار و تولید انواع روانکار کرده است به بازار کشورهای زیادی نیز ورود کرده است. حال این برند معتبر آلمانی از بهمن ماه 1401 وارد بازار ایران شده است. باید بدانید که این برند برای تمامی محصولات خود از روغن …

روغن موتور کرفت

امروزه با تعد برند در بازار روغن انتخاب روغن موتور مناسب کار نسبتا سخت پیچیده است.چرا که با انتخاب اشتباه و استفاده از یک برند نامعتبر ممکن است هزینه سنگین را در آینده برای شما رقم بزند. ازبرندهای معتبر بازار می توان به کرفت آلمان اشاره کرد.کرفت آلمان از سال 2002 در منطقه مونشنگلادباخ آلمان شروع به کار و تولید انواع روانکار کرده است به بازار کشورهای زیادی نیز ورود کرده است. حال این برند معتبر آلمانی از بهمن ماه 1401 وارد بازار ایران شده است. باید بدانید که این برند برای تمامی محصولات خود از روغن پایه وارداتی و ادتیوهای باکیفیت اروپایی استفاده می کنند. بنابراین با انتخاب و استفاده از روغن موتور کرفت می توانید سلامت پیشرانه خودروی خود را تضمین کنید. با محصولات کرفت آلمان ،کیفیت آلمانی را لمس کنید.

روغن موتور بنزینی کرفت:

در بخش روغن موتورهای بنزینی، کرفت سبد محصولات تکمیلی را ارائه می دهد. به همین دلیل تمامی خودروهای داخلی و واراداتی موجود در بازار کشور می توانند از محصولات کرفت آلمان استفاده کنند. باید بدانید که محصولات کرفت آلمان  از سطح کیفی(API) SL به بالا را پوشش می دهد. همچنین محصولات این شرکت به دلیل عدم وجود استاندارد Sp در کشور ایران با این استاندارد را با SN+ بر روی گالن نمایش می دهد. همچنین این برند معتبر آلمانی در بخش استاندارد SAE نیز شامل محصولات 0W-20  ، 0W-30 ، 5W-30 ، 5W-40 ، 10W-40 ، 20W-50 است.

روغن موتورسیکلت کرفت:

سبد محصولات کرفت آلمان در بخش موتورسیکلت به صورت کاملا تخصصی است. تمامی محصولات این برند دارای استاندارد سطح کیفی JASO MA2 و SN+ هستند. در بخش استاندارد گرانروی و یا SAE  نیز محصولات شامل 10W-30 و 10W-40 و ….. هستند. به این ترتیب تمامی موتورسیکلت های بازار به راحتی می توانند از این برند معتبر آلمانی استفاده کنند.

روغن گیربکس دستی کرفت:

روغن گیربکس دستی کرفت دارای استاندارد سطح کیفی GL-5 است. یعنی تمامی محصولات کرفت در سبد محصولات روغن گیربکس دستی بالاترین سطح استاندارد کیفی را دارا هستند. محصولات کرفت آلمان در بخش استاندارد گرانروی نیز شامل 75W-80 ،  75W-90 ، 85W-90 هستند. این سبد محصولات به طور کامل تمامی خودروهای موجود در بازار کشور را می تواند پوشش دهد.

روغن موتور کرفت

روغن گیربکس اتوماتیک کرفت:

کرفت آلمان در این بخش از محصولات تمامی مدل های گیربکس را مدنظر قرار داده و نسبت به گیربکس موجود در بازار سبد محصولات خود را تکمیل کرده است. روغن گیربکس اتوماتیک و یا به اختصار ATF کرفت به طور کامل از گیربکس خودروی شما مراقبت خواهد کرد.چرا که از بهترین روغن پایه واراداتی و مواد افزودنی تهیه و تولید می شود. باید بدانید که تمامی محصولات این برند آلمانی در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روغن قبل از تولید به صورت کاملا تخصصی مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین عملکرد را در گیربکس خودروی شما تضمین کند. سبد محصولات این برند در بخش روغن گیربکس اتوماتیک شامل ATF6 ، ATF AL4 ، ATF SP4 ،ATF WS  ، ATF CVT ، ATF DCT است.

در آخر باید اضافه کرد که تمامی محصولات کرفت از بهترین روغن پایه وارداتی با گرید 2 پلاس به بالا و مواد افزودنی اروپایی و همچنین پلیمرهای ENI ایتالیا استفاده می کند. همچنین تمامی محصولات قبل تولید در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روغن به طور کاملا تخصصی مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین حفاظت را از قطعات خودروی شما انجام دهد. به یاد داشته باشید که کرفت آلمان یکی از معتبرترین برندهای موجود در بازار روانکار است.

آخرین بروزرسانی : آبان 1, 1402
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *