لودینگ
روغن موتور مناسب برای KMC J7

روغن موتور مناسب برای KMC J7

دسته‌بندی‌ها دسته‌بندی نشده
نویسنده kraftoil
زمان مورد نیاز برای مطالعه 2 دقیقه

انتخاب روغن موتور مناسب برای Kmc J7به عوامل مانند مدل خودرو،شرایط رانندگی و آب هوا دارد. گرانروی و سطح کیفی مناسب خودرو در دفترچه راهنما بیان شده است. به طور کلی روغن موتور با گرانروی 5w-40 مناسب این خودرو است.به یاد داشته باشید که حتما قبل از انتخاب روغن موتور مناسب دفترچه راهنمای خودرو را مطالعه کنید.روغن موتور کرافت در ادامه این مقاله روغن موتور مناسب برای KMC J7 را به طور کامل برای شما شرح خواهد داد. این خودرو در سال 2019 در کشور چین طراحی و تولید شده است.KMC J7 از یک پیشرانه 4 سیلندر مجهز به توربوشارژر …

انتخاب روغن موتور مناسب برای Kmc J7به عوامل مانند مدل خودرو،شرایط رانندگی و آب هوا دارد. گرانروی و سطح کیفی مناسب خودرو در دفترچه راهنما بیان شده است. به طور کلی روغن موتور با گرانروی 5w-40 مناسب این خودرو است.به یاد داشته باشید که حتما قبل از انتخاب روغن موتور مناسب دفترچه راهنمای خودرو را مطالعه کنید.روغن موتور کرافت در ادامه این مقاله روغن موتور مناسب برای KMC J7 را به طور کامل برای شما شرح خواهد داد.

این خودرو در سال 2019 در کشور چین طراحی و تولید شده است.KMC J7 از یک پیشرانه 4 سیلندر مجهز به توربوشارژر با حجم 1500 سی سی بهرهمند است. این خودرو 172 اسب بخار قدرت و 280 نیوتن متر گشتاور را از طریق جعبه دنده اتوماتیک 6 سرعته دو کلاچه به چرخ های جلو منتقل می کند.

نکاتی برای انتخاب روغن موتور مناسبKMC J7

وسکوزیته: ویسکوزیته روغن موتور نشان دهنده غلظت آن است. با توجه به پیشرانه این خودرو و با توجه به دفترچه راهنمای خودرو می توان از روغن موتور  5w-40 استفاده کرد.

سطح کیفی:API استاندارد سطح کیفی برای روغن موتور است. سطح کیفی مناسب برای پیشرانه این خودرو باید SM به بالاتر باشد.

نکاتی برای تعویض روغن موتور KMC J7:

دوره تعویض روغن: دوره تعویض روغن موتور KMC J7به نوع روغن موتور و شرایط رانندگی شما بستگی دارد. به طور کلی، بهتر است هر 5 هزار کیلومتر برای تعویض روغن موتور اقدام کنید.

فیلتر روغن: با هر بار تعویض روغن موتور فیلتر روغن نیز بایستی تعویض گردد.چرا که فیلتر کارایی خود را از دست می دهد.

میزان روغن: حجم روغن این خودرو برابر با 5.2 لیتر است.

روغن گیربکس:

این خودرو از گیربکس دوکلاچه 6 سرعته تر بهره می برد. بنابراین این خودرو با این گیربکس بایستی از روغن گیربکس ATF DCT  استفاده کند.حجم روغن گیربکس این خودرو برابر با 7.2 لیتر است.

روغن موتور کرافت:

روغن موتور کرافت با نام تجاری Strong Ultra و استاندارد گرانروی 5w-40 ، استاندارد سطح کیفی SN+ انتخاب مناسب برای این خودرو است. چراکه این روغن موتور علاوه بر دارا بودن استانداردهای مورد نیاز این خودرو ، با استفاده از بهترین روغن پایه وارداتی و مواد افزودنی تهیه و تولید می شود. همچنین قبل از تولید و بسته بندی این روغن در مجهزترین آزمایشگاه صنعت روانکار مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا بهترین بازده و روانکاری را برای خودروی شما داشته باشد. روغن موتور کرافت تحت لیسانس کشور آلمان در ایران تولید و بسته بندی می شود.

نکات فنی :

  • بهتر است مایع خنک کننده موتور هر ساله بازدید و در صورت نیاز تعویض گردد.
  • پیشنهاد می شود از اضافه یا سرریز کردن روغن جدید با روغن موتور کهنه خودداری کنید.
  • حتما در زمان تعویض روغن موتور فیلتر روغن و فیلتر هوا را تعویض کنید.
  • در شهرهای پرگردوغبار فیلتر کابین را نیز با هر بار تعویض روغن موتور تعویض کنید.

کرافت را در فضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرام:

kraftleaderoil

تلگرام:

Kraftleaderoil

لینکدین:

Kraftleaderoil 

آخرین بروزرسانی : تیر 6, 1403
امتیاز 4.7 از 10
مقالات مرتبط
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *